תַפרִיט
צור קשר : 050-811-81-74
שעות פתיחה: החל מ 23:00 עד 05:00
כתובת:

ברוכים הבאים למועדון חשפנות פוסיקט

נגן אותי
אנחנו ברשתות
Please check your feed, the data was entered incorrectly.
על המועדון

בכל לילה במועדון עובדים במקביל דיג'יי ותאורן מהרמות הגבוהות בארץ על מנת לתרום לאווירת הפנטזיה היוקרתית והמפנקת שאפשר לחוש רק במועדון הפוסיקט.

במועדון הפוסיקט שני ברים מרכזיים מפוארים בעלי תפריט אלכוהולי עשיר השוכנים בכל אחת משתי קומות המועדון: קומת הכניסה – המתחם המרכזי: לשבת הכי קרוב שאפשר לבמה המרכזית. כורסאות מרווחות ומפנקות. מקומות ישיבה ליחידים ולקבוצות. ישיבה על ספות או מסביב לבר.

הקומה העליונה – מתחם VIP עליון: משקיף על המועדון ועל הבמה המרכזית מלמעלה, בנוסף בר מגוון ועשיר עם מקומות ישיבה אשר צופות לבמה. בשרות המועדון צוות אשר מתמחה בארגון מסיבות רווקים, מסיבות רווקות, אירועים עסקיים, ימי הולדת ומסיבות פרטיות לכל מטרה.

המועדון פתוח בכל לילה החל מ – 23:00 ועד 5:00 לפנות בוקר – הכניסה בתשלום. מועדון הפוסיקט מתאים לזוגות, נשים וגברים כאחד.

אם כבר חוגגים… אז לא מתפשרים… פוסיקט.

טלפון להזמנות: 050-7714071

כתובת מועדון הפוסיקט: הירקון 169, כיכר אתרים, תל אביב.

מועדון הפוסיקט הינו מועדון החשפנות היוקרתי והאיכותי ביותר בישראל. המועדון נוסד בשנת 2000, מאז הוא נחשב למועדון החשפנות המוביל בישראל ומהמובילים בעולם. מהשנייה שנכנסים למועדון ניתן לחוש את הפנטזיה שהמועדון מספק.

מן תחושת קסם שלא ניתן להסביר במילים: יופיים המהפנט של החשפניות, היוקרה של המועדון, המופעים המרהיבים, קהל הלקוחות האיכותי מהארץ ומחו"ל המהווה את מיטב הסלבס, אנשי העסקים, ספורטאים, דוגמנים, דוגמניות ואמנים. כל זאת ועוד: פשוט עושים את זה. פשוט עושים את ההבדל. בפוסיקט לא מתפשרים על איכות. תמיד מכוונים לסטנדרטים הגבוהים בעולם.

עד כדי נתינת דגש גם על הפרטים הקטנים ביותר על מנת לשמר את הרמה המובילה של הפוסיקט מבחינת: גיוון ואיכות האלכוהול, השירות, החדשנות, המוזיקה, האווירה, המופעים, הסאונד והתאורה. מדיניות המועדון דוגלת בחדשנות מתמדת מבחינת אבזור המקום באמצעי תאורה וסאונד מהמתקדמים בעולם, תלבושות וכוריאוגרפיה ברמה אירופאית לרקדניות ותפאורה עוצרת נשימה למופעים. במועדון מארחות מדי לילה צוות של כ-30 חשפניות ורקדניות.

מאז ומתמיד היה ידוע כי בפוסיקט נמצאות החשפניות ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בארץ ואף בעולם: הן מבחינת המראה, האינטליגנציה ויכולות הריקוד. חלק נכבד מהרקדניות שעובדות בפוסיקט מתפרנסות במקביל מקמפיינים שונים בתור דוגמניות.

הזמנת מקום

תודה על ההזמנה